lesbian sex video
black gay porn
free lesbian sex
amateur sex videos
black porn videos

Bir asırdan fazla bir süredir İzmir'de yaşayan ailemizin,

70 yıllık iş hayatının dünü, bugünü..

Yayına girecek olan yeni web sitemizle,

tüm dünyanın gözlerinin önünde olacak..
İzmirli olmanın gururuyla, İzmirlilerin gururu olarak.

TEL: 0 232 252 3737
FAX: 0 232 252 3366

 

1981 yılında kurumsallaşan Versan Veryeri Kerestecilik San. ve Dış Tic. A.Ş. temeli 1940’ lı yıllara dayanan bir aile kuruluşudur. Birinci kuşak kurucumuz Mehmet Veryeri bu tarihlerde orman ürünleri sektörüne girmiş ; aile bireyleri ve çalışanları ile bugünkü saygın kuruluşun temellerini atmıştır.

Veryeri yerli ve yabancı lamine, laminat parke, firmalarının Türkiye distribütörlüklerini alarak Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Ayrıca 2007 yılında kendi adına patentini aldığı Verox Floor markasını Alman Kronospan fabrikasında üretimini yaptırtarak Türkiye’ ye ithal etmektedir.

Veryeri tüm toptan satış, depolama ve sevkiyatlarını Gaziemir, İzmir depodan yapmaktadır. Geniş satış ekibi ile 81 ilde ürünlerini pazarlamaya devam eden ve ürünlerini her alanda toplumla paylaşmayı hedefleyen Veryeri bireylerin yaratıcı ve yenilikçi düşünme yaklaşımı göstermelerine zemin oluşturmaktadır.

Konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla kaliteden ödün vermeksizin profesyonel çalışmaları ile sektördeki liderliğini sürdüren Veryeri, alternatifli ürün yelpazesi ile Merkez Showroom Menderes de kurulmuş olan proje takip grubu ile inşaat ve mimarlara yönelik lamine parke, laminat parke , masif parke , decking ve duvar kağıtlarını sergilemektedir.Veryeri aileye yeni kuşakların katılımıyla , geleneksel yapısını bozmadan ; yeniliklere , değişen koşullara ve teknolojiye yakın duruşu ile güçlü bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

/